IP66 IK10 20W LED Street Light na drodze

Witamy w ZGSM. Od ponad 16 lat firma ZGSM jest zaangażowana w tworzenie lepszej jakości, przyjaznego dla środowiska, wydajnego środowiska oświetleniowego dzięki różnorodnym firmom z oświetleniem LED, sygnałem LED, systemem oświetlenia LED i nie tylko.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

IP66 IK10 20W LED Street Light na drodze

Kmini LED Street Light ZGSM

ZGSM zapewnia kompletne rozwiązanie dla inteligentnego oświetlenia ulicznego.

ZGSM przeszedł certyfikaty ISO9001 i ISO14001 dotyczące międzynarodowego systemu zarządzania jakością i środowiskiem. Wszystkie nasze produkty mają CE, ROHS, większość przeszła

CB, ENEC, UL, DLC, LM79, SAA, certyfikat FCC i raport z testów. Nasze centrum D&R współpracuje z wieloma instytutami badawczymi z kraju i zagranicy, aby rozwijać projekty, aby zapewnić klientom wysokiej jakości, energooszczędne, ekologiczne produkty i usługi techniczne. Obecnie nasze produkty zostały wywiezione do ponad 80 krajów i regionów. ZGSM jest właścicielem sieci dystrybucji i obsługi posprzedażnej w 30 stolicach prowincji i wymienionych miastach w Chinach. Uczestniczyliśmy również w wielu ważnych konstruktywnych projektach na całym świecie i zdobyliśmy duże uznanie naszych klientów.

Opis produktu


Źródło LED wysokiej skuteczności

Lampy uliczne LED z serii ZGSM Kmini wykorzystują źródło światła Lumileds, zapewniając doskonały strumień świetlny, długotrwałą stabilność i wspaniały widok. Wydajność 3030 wiórów wynosi ponad 165 lm / w.


Wysokiej klasy sterownik LED

Wysokiej klasy sterownik LED Inventronics, zintegrowana funkcja ściemniania i ochrona przeciwprzepięciowa 4KV / 6KV. Zapewniają doskonałą wydajność i żywotność.


Samooczyszczenie

Gładkie ciało znacznie zmniejszyłoby nagromadzenie kurzu i sterty odchodów ptaków.


Urządzenie ochrony przed przepięciami

Urządzenie ochrony przeciwprzepięciowej marki ZGSM 10KV to standardowa konfiguracja we wszystkich naszych lampach ulicznych LED.

Proces instalacji

Aplikacje
Certyfikaty

informacje o firmie


FAQ

(1). Bezpośrednia fabryka, konkurencyjna cena

Jesteśmy producentem. Cena fabryczna, różne produkty, które możemy dla Ciebie pozyskać.

(2). Kontrola jakości

Mamy ścisły system kontroli jakości, profesjonalny zespół QC.

(3). Szybka odpowiedź

Wszystkie wnioski będą udzielane w ciągu 12 godzin.

(4). Jak długo mogę otrzymać opinię po wysłaniu zapytania?

Odpowiemy Ci w ciągu 12 godzin w dniu roboczym.

(5). Jaki jest uniwersalny czas realizacji zamówienia?

Mała produkcja: 3-4 dni, produkcja masowa: 7-15 dni lub w oparciu o ilość.

(6). Jeśli produkty mają jakiś problem z jakością, jak sobie z tym poradzisz?

Odp .: Każdy etap produkcji i gotowych produktów zostanie sprawdzony przez dział QC przed wysyłką. Jeśli problem jakości produktów spowodowanych przez nas, zapewnimy usługę wymiany.

(7). Dlaczego właśnie my?

-Producent Złóż zamówienie bezpośrednio do fabryki, bez kosztów pośrednich, szybszej dostawy, lepszej obsługi i ekonomicznych kosztów.

-Strict inspekcja QC Dobra jakość jest najważniejsza podczas współpracy. Przeprowadzimy kontrolę QC wyłącznie przed wysyłką, aby upewnić się, że każdy egzemplarz pozostał w dobrym stanie. Jeśli jakiekolwiek problemy nas zadadzą po otrzymaniu sprawy, będziemy w pełni odpowiedzialni za odszkodowanie.

-Stabilne dostawy Jako producent z dużą zdolnością do produkcji obudów telefonów, mamy wystarczającą ilość zapasów, aby zaspokoić Twoje potrzeby.

-Profesjonalny zespół sprzedaży z najlepszym profesjonalnym i doświadczonym zespołem obsługi posprzedażnej zapewni Państwu doskonałą obsługę.

(8). Opcjonalne sposoby płatności:

Przelew TT / przelew bankowy lub PayPal lub Western Union lub inna płatność.

Hot Tags: ip66 ik10 20w led światła uliczne dla dróg, producentów, dostawców, kup, tanio, cena

Zapytanie

You Might Also Like