Solar Street Lights

Słoneczne lampy uliczne mogą w pełni wykorzystać energię światła emitowaną przez słońce i włączać się automatycznie, gdy w nocy nie ma wystarczającej ilości światła. Nawet jeśli nie ma światła słonecznego przez kilka dni, zmagazynowana energia elektryczna może zapewnić kilka dni świecenia. A słoneczne światło uliczne omija ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Słoneczne lampy uliczne mogą w pełni wykorzystać energię światła emitowaną przez słońce i włączać się automatycznie, gdy w nocy nie ma wystarczającej ilości światła. Nawet jeśli nie ma światła słonecznego przez kilka dni, zmagazynowana energia elektryczna może zapewnić kilka dni świecenia. A słoneczna latarnia uliczna unika ukrytych kłopotów i kosztów związanych z układaniem linii i ma silne bezpieczeństwo, niskie koszty i ochronę środowiska.

 

Wraz z ciągłym rozwojem nauki i technologii, integracja baterii litowej w jednej słonecznej technologii oświetlenia ulicznego staje się coraz bardziej dojrzała, pojemność staje się coraz większa, żywotność jest coraz dłuższa, a zakres zastosowań jest coraz szerszy. Dzisiaj, wykorzystanie baterii litowych zostało opracowane w przemyśle oświetlenia ulicznego, zastępując akumulatory kwasowo-ołowiowe i koloidalne. Jak korzystać z baterii litowych jest bardzo ważne dla przedłużenia życia słonecznych lamp ulicznych.

Rozumie się, że tradycyjne lampy uliczne są w zasadzie wysokoprężnymi lampami sodowymi. Chociaż są łatwe do oświetlenia, zużywają więcej energii. Po przekształceniu ich w producentów LED na uliczne źródła światła słonecznego, nie tylko wydajność świetlna jest wyższa, ale także dłuższy czas użytkowania, a także oszczędność energii i ochrona środowiska. Według obliczeń, 100-watowa lampa sodowa pod wysokim ciśnieniem lub lampa górnicza jest nieprzerwanie używana przez 10 godzin i zużywa 1 kWh energii elektrycznej. Lampa LED wytwarzająca to samo natężenie oświetlenia zużywa tylko 0,32 kWh energii elektrycznej przez 10 godzin, a wskaźnik oszczędności energii sięga 68%. .

Wszystko w jednej słonecznej lampie ulicznej to słoneczna lampa uliczna integrująca wysokowydajne panele słoneczne, długowieczne baterie litowe, wydajne diody LED i inteligentne kontrolery, moduły czujników ludzkich PIR i uchwyty montażowe antykradzieżowe. Zintegrowana konstrukcja litu sprawia, że słoneczne lampy uliczne są prostsze i stylowe, lekkie i praktyczne. Za pomocą ręki może realizować funkcję zdalnego sterowania i monitorować stan pracy produktu, zdalnie przeprowadzać ostrzeganie o awariach i prognozę, sprawdzanie stanu i sterowanie trybem. Więcej czasu i wysiłku, wysoka wydajność. Ta wysokowydajna, długowieczna bateria litowa zapewnia nie tylko wysoką wydajność, ale także pozwala na efektywniejsze ładowanie zintegrowanej słonecznej lampy ulicznej, zapewnia dłuższą żywotność i zapewnia większą korzyść w deszczowe dni.

Solar Street Lights.jpg

Hot Tags: solar street lights, producenci, dostawcy, kupować, tanio, cena

Zapytanie

You Might Also Like